Lisanslı Veri İmha Hizmeti

Güvenli veri imha hizmeti ile müşterilerimizi güvende tutuyoruz

Disk ( SATA, SAS, SSD ) veri temizleme ve imha hizmetlerimizi, resmi ve profesyonel ekipmanlarımız ile yapmaktayız. Üstelik disklerini satmak isteyen müşterilerimize özel veri imha hizmetimiz ücretsiz.

VERİ İMHA ÇEŞİTLERİ

Sertifikalı Veri İmha Hizmetlerimiz

1

Güvenli Veri
İmha

Bilgi Güvenliği Politikası ve ISO 27001, TS EN 15713 sertfikalarına sahip firmamız, matbu evrak, dijital verilerin ve E-Atıkların güvenli imha işlemini gerçekleştirmekteyiz. Türkiye’de Kişisel Verileri Koruma Kanunu (KVKK) ve Uluslararası alanda aynı görevi üstlenen Global Data Protection Regulation (GDPR) standartları doğrultusunda güvenli bir şekilde veri imha hizmeti vermekteyiz. Verilerinizin bulunduğu donanımların imhası ister gözlerinizin önünde isterseniz video kayıt şeklinde sizlere izletilmektedir.
2

Özel
İmha

Kurumsal firmalar, veri imha için elektronik atıklarının imhassını talep etmektedir. Bu özel hizmet çerçevesinde hizmetin ifası aşamaları hem görsel hemde rapor şeklinde müşterilerimize veri imha sonrası sunulmaktadır.
3

Özel Proğramlarla
Veri İmha

Özel programlar kullanılarak verileriniz imha edilmektedir. Bu sayede verileriniz geri getirilip yeniden kullanılması kesinlikle engellenmektedir. Overwriting metodu dediğimiz bu veri imha metodu ile verileriniz tamamen silinmektedir. İşlem sonrasında sorunsuz tamalandığına dair sertifika verilmektedir.
4

Degauss İşlemi ile
Veri İmha

Degaussing, elektronik donanımlarınızda ki veriler, yüksek güçteki mıknatıslar kullanılarak yapılmaktadır. HDD ve benzeri veri depolama ünitelerinin veri kaydederken kullandığı manyetik alan yükleme işlemi tersinden yapılarak veriler silinmektedir. En güvenli veri imha yöntemlerinden biridir.
5

Fiziksel
Veri İmha

Verilerinizin bulunduğu donanımlar, donanımız fiziksel olarak imha edilmesi ve metal hammaddeye çevrilmesi suretiyle imha edilmesi, fiziksel veri imha olarak tanımlanmaktadır. Bu süreç talebiniz ile video olarakda kayıt edilerek, kayıtlar tarfınıza teslim edilir.
Whatsapp
1
MErhabalar 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?