İletişim

1. Atom Bilişim İkinci El Kurumsal Satın Alma Departmanımızı Arayın

Depolarınızda atıl durumdaki, bilişim teknoloji ürünleri ( desktop, laptop, monitör, cep telefonu, tablet, yazıcı-tarayıcı,  server, network ürünleri v.d.) ve ofis mobilyası ve diğer tüm ürünleriniz ile ilgili bizi aradığınız da; Ücretsiz Keşif Yapıyoruz. Profesyonel ekibimiz, sizi ziyarete geliyor, ürünlerin listesi üzerinden piyasa değerini tanımlıyor.

İlk Temas

Bizlere mevcut iletişim bilgilerimizden ulaşın.

 

Randevu

Kurumsal satın alma departmanımız sizlerle, satın alma projeniz için uygun olduğunuz zamana randevu alacaklardır.

Ziyaret Talebi

Proje kapsamında planlanan günde ziyaretinize geliyoruz. Sizlerle tanışmak ve kurumsal satın alma projeniz için gerekli resmi belgeler olan sertifika ve lisansları sizlere sunuyoruz.

 

Firma Ziyareti

2. Ücretsiz Ekspertiz Hizmeti

Ücretsiz Ekspertiz Hizmeti

Depolarınızda atıl durumdaki, bilişim teknoloji ürünleri ( desktop, laptop, monitör, cep telefonu, tablet, yazıcı-tarayıcı,  server, network ürünleri v.d.) ve ofis mobilyası ve diğer tüm ürünleriniz ile ilgili bizi aradığınız da; Ücretsiz Keşif Yapıyoruz. Profesyonel ekibimiz, sizi ziyarete geliyor, ürünlerin listesi üzerinden piyasa değerini tanımlıyor.

 

 

 

Ürün Listeleri Çıkarılıyor

Kurumsal satın alımı yapılacak ürünlerinizin ( notebook, pc, server, network ürünler, IT ürünleri, ofis mobilyaları, ofis gereçleri, aydınlatma ürünleri v.d.) listesini çıkarıyoruz. Mevcutta var ise sizden aldığımız listeleri ürünler ile birlikte inceliyoruz.

 

 

Ürünlerin fiyatlandırılması

Listeler ve ürünler teyit edildikten sonra, ürünlerinizin piyasa fiyatları üzerinden fiyatlamasını yapıyoruz. Sizlere en uygun ve kazançlı fiyatları belirlemek için çalışıyoruz.

 

Teklif Süreci

3. Piyasa Değerlemesi İçeren Teklif

Güncel Değerin de Teklif

Piyasa değerini teklif ediyoruz Elektronik ürünlerin değeri, ekspertizlerimizin değer belirleme analizlerine göre belirleniyor. Belirlenen ve size rapor olarak sunulacak olan toplam değerleme, piyasa değerinde yapılmaktadır. Burada amaç kazanmanızı sağlamaktır. Çünkü sizin kazanmanız bizim kazanmamızı sağlamaktadır.

Fiyat teklifinizi sunuyoruz

Kurumsal satın alma hizmetimiz için sizlere, piyasa fiyatı gözetilerek, en kazançlı çıkacağınız şekilde hazırladığımız fiyat teklifimizi, istediğiniz iletişim kanalından tarafınıza ulaştırıyoruz.

 

 

Gerekli belge temini

Kurumsal veri imha ve donanım imha, tehlikeli ve tehlikesiz atık geri dönüşümü, atık akü depolama, atık lojistiği ve nakliyesi, fabrika ve otel söküm gibi diğer hizmetlerimiz için gerekli belgeleri de hazırlayıp teklifimize ekliyoruz.

Kusursuz teklif anlayışı

Kurumsal satın alma projeniz için gerekli olacak başından sonuna tüm süreçleri sizler için tanımlıyor, yapılması ve yapılmamsı gereken tüm detayları yine fiyat teklifimiz ile birlikte sizlerle paylaşıyoruz

Fiyat Teklif Onayı

4. Teklifimizi Onayınız Sonrası

Onayınız Sonrası

Ekspertiz değerleme raporu sonrası tarafınıza teklifimiz iletilmektedir. Teklifimizi onayınız ile mevcut ürünlerin testleri yapılmaktadır. Taşıma ve ayrıştırma için fizibilite yapılıp, taşıma planı sizlerle paylaşılır.

 

Ürün nakliye planı

Onayınız sonrasında, nakliye ve alım programını sizlere sunuyoruz. Onayladığınız tarihlerde alım yapacak personel bilgisi ve nakliye araç bilgisi tarafınıza iletiliyor. Sökülmesi gereken ürünlerin demontajı, ambalajlanması ve nakliye aracına taşınması hizmetini veriyoruz

Profesyonel hizmet anlayışı

Nakliyeye hazırladığımız ürünlerin, barkodlanması ve paletlenmesi işlemlerinin bitiminde taşıma işlemine başlıyoruz. Tehlikeli atık geri dönüşümünde yine mevzuata uygun nakliye aracı bulunduruyoruz. Çevre ve çalışanların zarar görmemesi için gerekli önlemleri alıyor sizleride bu konuda bilgilendiriyoruz.

Sıfır sorun, tam sorumluluk anlayışı

Çıkabilecek tüm muhtemel problemlere karşı, yılların birikimi tecrubemizi sizlerle paylaşıyoruz.

Satın Alma

5. Aynı Gün Değerinde Alım, Peşin Ödeme

Ödemenizi aynı gün PEŞİN yapıyoruz

Teklifimizi onayladığınızda, yaptığımız test ve ürün ayrıştırma raporlarımız sonrasında ödeme tarafınıza yapılmaktadır. Ödeme testler sonrası gün içerisin de yapılmaktadır.

 

Aynı gün ödeme

Aynı gün, piyasa değerinde tüm BT ve IT, Ofis mobilya ve gereçleri ve diğer ürünlerinizin ödemesini yapıyoruz.

Ödeme yöntemleri

Sizlerin talebi doğrultusunda, firma bütçenize katkı sağladığımız, kurumsal ikinci el satın alma hizmetimiz sırasında ödemenizi tanımlayınız kişi ve hesaplara gönderiyoruz.

Ödeme ve faturalama

Kurumsal ikinci el satın alma hizmetimizi yapabilmemiz için gerekli tüm yeterlilik belgelerine sahip olan firmamız, mevzuat ve hukuki sınırlar içerisinde sizlere gerekli tüm belge ve bilgi desteğinde bulunmaktadır. Fatura ve ödeme kayıtlarınız sizlerle aynı gün paylaşıyoruz.

Ürünlerin Deponuzdan Alımı

6. Size Özel Lojistik Desteği

Resmi işlemleri adınıza biz hallediyoruz

BT ve IT atıl ürünlerinizin, alımı, bakımı ve imhası, firmamız tarafından lisanslı ve belgeli olarak yapılmakta, gerekli resmi belge tarafınıza ibraz edilmektedir.

Resmi işlem desteği

İkinci el ürün satın alma hizmetimiz sürecinde sizleri, hukuk ve ticari yasalar ile belirlenmiş kurallar çerçevesinde, projenizin detayları ve gerekli belgeleri ile ilgili bilgilendiriyoruz.

Eş zamanlı geri bildirim

Gerekli olan tüm belge ve işlemleri sizlerin gözetimi ve bilgisi dahilince bizler hazırlıyoruz. Tüm resmi işlemleri, süreçleri ve ifa zamanları ile birlikte sizlerle paylaşıyoruz.

Tam yetkinlik sertifikalarına sahibiz

Tehlikeli ve tehlikesiz atık geri dönüşümü, atık akü depolama ve imhası, hurda metal alımı, güvenli ve özel veri imha, cihaz imha ve parçalama gibi resmi sertifika ve belge gerektiren tüm satın almalarınızı yapabilecek yetkinlikte olan Atom Kurumsal Satın Alma, sizin adınıza tüm resmi işlemlerin süreçlerini izleyip sizin adınıza sonuçlandırmaktadır. Sizleri projenizin her aşamasında kazandırmak ve kazandığımız güveni tüm Dünya’ya hizmetlerimiz ulaştırarak en iyileştirmek istiyoruz

Whatsapp
1
MErhabalar 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?