ATOM İKİNCİ EL KURUMSAL SATIN ALMA

Ülke Ekonomimize Katkı Sağlıyor Müşterilerimize Değer Katıyoruz.

2010 yılında sektörde faaliyetlerine başlayan ATOM BİLİŞİM BİLGİSAYAR ELEKTRONİK GERİ DÖNÜŞÜM İTHALAT İHRACAT SAN. VE DIŞ TİC.LTD.ŞTİ.’nin bir kuruluşuyuz.

Sektörün, yılların tecrübesine sahip, profesyonel şirketlerinden olan Atom Bilişim Sistemleri’nin kuruluşu olan İkincielsatinalma.com, yurt içi ve yurt dışında, 40 merkezde yürüttüğü kullanılmış elektronik ve bilişim ürünlerinin alımı, yenilenmesi ve ülke ekonomisine yeniden kazandırılması faaliyetlerini yürütmektedir.

Bankalar ve şubeleri, Finans Kurumları ve Sigorta Şirketleri, Hastaneler, Üniversiteler, Okullar, Kamu Kurum ve Kuruluşları, Holdingler, Enerji Şirketleri, Veri Merkezleri, İnşaat ve Taahhüt Firmaları, Radyo ve Televizyon Şirketleri, Zincir Marketler, Lojistik Firmaları, Teknoloji Firmaları ve diğer tüm kurumsal firmaların; Masaüstü bilgisayar, Notebook, Bilgisayar Çevre Birimleri, Bilgisayar Donanımları, Sunucular ve Sunucu Donanımları, Sunucu cevre Birimleri, Network Cihazları, Network Kabloları, Güvenlik Cihazları, Monitörler, Televizyonlar, projeksiyonlar, ADSL-VDSL ve Fiber Modemler, Yazıcılar, Ölçüm ve Test Cihazları ve diğer tüm elektronik cihazların yanında ofis mobilya ve gereçlerininde alımını yapmaktayız.

image
image

Satın alma işlemi sonrası alınan cihazların bakım ve yenilemesi yapılmakta, güvenlik ve garanti şartlarına uygun hale getirilip testleri olumlu sonuçlananlar, ambalajlanarak son kullanıcının kullanımına hazır hale getirilmektedir.
Kurumsal Satın Alma Çözümleri ürettiğimiz ikincielsatinalma.com’da sunduğumuz çözümlerimiz ile başta:
Türkiye’nin, atıl durumdaki ürünleri ekonomiye yeniden kazandırarak ülke bütçesine katkıda bulunuyoruz.
İkinci olarak atıl durumda bekleyen ürünlerini piyasa değerinde, nakit olarak aldığımız, çözüm ortaklığını yaptığımız kurumsal firmaların bütçelerine destek sağlıyoruz.
Üçüncü olarak ise istihdam oluşturuyoruz. 2023 yılında toplam 223+ olan personel sayımızı her geçen ay arttırıyoruz.
Alım gücü düşük olan son kullanıcılarında, bütçelerine uygun çözümler üretiyoruz.

DEĞERLERİMİZ

Üretkenlik

Çalışma yapımızın her alanında üretkenlik temel prensiplerimizden biri olmuştur. Tesislerimiz de işlem gören elektrik ve elektronik atıkların geri dönüşümünde yakaladığımız yüksek başarı oranlarımız, bu faaliyetlerimiz de iş ortaklarımıza sunduğumuz esnek çözümler ve AR-GE departmanımızın inancı ile mümkün olmuştur.

Güvenlik

İş ortaklarımızın birlikteliğimiz de ki varlıklarını karşılıklı güvene borçluyuz. Vermekte olduğumuz hizmetlerimiz, AB Standartlarına uygun ve mevzuatı doğrultusunda gerçekleşmektedir. Veri (data) imhadan, geri dönüşümün her safhasında, gerekli resmi prosedürlere riayet edilmektedir. Bu da ikinciel-aliyoruz.com’u güvenilir bir çözüm ortağı yapmaktadır.

Çevre Bilinci

Endüstriyel tarih bize gelişmenin bedelini ilk doğa ve gelecek kuşakların ödediğini göstermektedir. İkinciel-aliyoruz.com önce birey prensibi ile bireyin eğitilmesi gerektiğini savunmaktadır. Kurumsal yapımız bu misyonu sağlayacak yeterlilikte bilgi ve tecrübeyi çevresine yaymakla sorumludur.

Şeffaflık

Geçmişten gelen kurumsal bilincimiz, verdiğimiz hizmetlerin kalitesinin gözlemlenebilir ve denetlenebilir olması yönündedir. Bu şeffaf yapı iş ve çözüm ortaklarımızın gözünde güvenilir çözüm ortağı olabilmemizin temel göstergesidir.

Yenilikçi

Hergün gelişen ve değişen teknoloji dünyamız da en iyi olabilmek için tüm yeni gelişmelere karşılık verebilmek için bizlerde yenileniyoruz.

Kalite

En iyi olabilmek, en memnun müşterilere sahip olabilmek ana dinamikleri mizdendir.Ve bunun en ön şartı hizmet ve üründe kalite çıtasını hep bir üste taşımaktır.

image
Whatsapp
1
MErhabalar 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?