SATIN ALMA SÜRECİ

KURUMSAL SATIN ALMA NASIL YAPILMAKTA?

Kurumsal Toptan Ürün Satın Alma

Kurumsal müşteri adaylarımızın depolarında atıl halde bekleyen, kullanılmayan ve yerlerine yenisi alınması gereken, bilişim ve elektronik ürünleri, yerinde verdiğimiz expertiz hizmetimizi ile fiyat değerlemesi yapıp teklif hazırlıyoruz. Teklifimizin kabulü sonrası, aynı gün ödemesini yapıyoruz. Hem kurumsal müşterimizi eski ürünlerden kurtarıyor, hem de sermayesine katkıda bulunuyoruz.
  • Kurum deposunda bekletilen atıl ürünlere, expertiz hizmetimiz ile fiyatlandırma yapıyoruz.
  • Expertiz hizmetimizi kurumun gözetiminde ve bünyesinde gerçekleştiriyoruz.
  • Fiyat teklifi kabulü sonrası, aynı gün ödemesini yapıyoruz.
  • Kendi ekibimiz ile ürünlerin sevk ve nakliyatını gerçekleştiriyoruz.
slideInRight
slideInLeft

Kurumsal Satın Alma Aşamaları

Firmanız bünyesinde atıl olarak deponuz da bulunan 2. el; bilgisayar, sunucu, network ürünleri, elektrik ve elektronik ürünler BT ve IT ürünler varsa, toplu alım için bizleri arayabilirsiniz.
  • Birinci Adım

Bizlere mevcut iletişim bilgilerimizden ulaşın.

  • İkinci Adım

Yetkili ekspertizler imiz ücretsiz keşfe gelsinler.

  • Üçüncü Adım

Size özel hazırlanan raporlar ile fiyat teklifi verelim.

  • Dördüncü Adım

Onayınız sonrasında, aynı gün piyasa değeriyle peşin ödeme yapalım.

Mevcut İletişim Hatlarımızdan Bizi Arayın

Atıl depoda bekleyen, değeri düşen ürünlerinize değer tanımlayabilmemiz için bizleri arayın.

Ücretsiz Ekspertiz Hizmeti

ikinciel-aliyoruz.com 'u aradığınız da, üçretsiz expertiz hizmeti veriyoruz Deponuzda atıl olarak duran, elektronik tüm malzemeler ile ilgili bizi aradığınız da; Ücretsiz keşif yapıyoruz. Profesyonel ve yetkili ekibimiz, sizi ziyarete geliyor, ürünlerin listesini ve piyasa değerini tanımlıyor.

Güncel Değerin de Teklif

Piyasa değerini teklif ediyoruz Elektronik ürünlerin değeri, ekspertizlerimizin değer belirleme analizlerine göre belirleniyor. Belirlenen ve size rapor olarak sunulacak olan toplam değerleme, piyasa değerinde yapılmaktadır. Burada amaç kazanmanızı sağlamaktır. Çünkü sizin kazanmanız bizim kazanmamızı sağlamaktadır.

Onayınız Sonrası

Ekspertiz değerleme raporu sonrası tarafınıza teklifimiz iletilmektedir. Teklifimizi onayınız ile mevcut ürünlerin testleri yapılmaktadır. Taşıma ve ayrıştırma için fizibilite yapılır.

Ödemeyi alım günü peşin yapıyoruz

Teklifimizi onayladığınız da, yaptığımız test ve ürün ayrıştırma raporlarımız sonrasında ödeme tarafınıza yapılmaktadır. Ödeme testler sonrası gün içerisin de yapılmaktadır.

Resmi işlemleri adınıza biz hallediyoruz

BT ve IT atıl ürünlerinizin, alımı, bakımı ve imhası, firmamız tarafından lisanslı ve belgeli olarak yapılmakta, gerekli resmi belge tarafınıza ibraz edilmektedir.