HAKKIMIZ DA

2005 yılında sektörde faaliyetlerine başlayan ATOM BİLİŞİM BİLGİSAYAR ELEKTRONİK GERİ DÖNÜŞÜM İTHALAT İHRACAT SAN. VE DIŞ TİC.LTD.ŞTİ.’nin bir kuruluşuyuz.
bounceInLeft

ikinciel-aliyoruz.com Kimdir?

Sektörün, yılların tecrübesine sahip, profesyonel şirketlerinden olan Atom Bilişim Sistemleri'nin kuruluşu olan İkinciel-aliyoruz.com, yurt içi ve yurt dışında, 40 merkez'de yürüttüğü kullanılmış elektronik ve bilişim ürünlerinin alımı, yenilenmesi ve Ülke Ekonomisine yeniden kazandırılması faaliyetlerini yürütmektedir.

Misyon, Vizyon ve Politikamız

  • Misyon

Değerli elektrik ve elektronik ürünlerin yeniden kullanımına aracılık etmek adına, ilgili mezuat çerçevesinde, doğayı temizlemek başta olmak üzere, müşterilerimizin beklentilerini, iş sağlığı ve güvenliğine uygun olarak gerçekleştirmek ve sektörde büyürken, yaptığımız sosyal sorumluluk çalışmaları ile çevremizi bilinçlendirmek ve korumaktır.

  • Vizyon

Ülkemizin en faydalı firması olmak, kültürümüze ve doğamıza uygun çözümler eşliğinde en doğru BT ve İT ürünlerin yeniden, kullanımı sistemini kurmak ve çevremize bu bilinci aşılamak, sektöründe lider ve yeni çözümler üreten, güvenilir ve aranılan bir şirket olmaktır.

  • Politika

Hizmet verdiğimiz her ülkenin yasa ve mevzuatlarının gerektirdiği sorumluluğu yerine getirmek.
Toplan kalite anlayışı içerisinde tüm personelin eğitim ve standartlarını geliştirmek.
Doğanın tüm kaynaklarını en iyi şekilde temiz tutmak ve temizlenmesi için uğraş vermek.
Mevcut kaynakları etkin ve verimli kullanmak.

Değerlerimiz

bounceInLeft

Neden ikinciel-aliyoruz.com ile çalışmalısınız?

  • Profesyonel Ekip ve Tecrübeye Sahibiz
  • Güvenli Kurumsal Alışveriş
  • Piyasa Değerinde Alıyoruz
  • Peşin Ödeme Yapıyoruz
  • Faydalı Hizmet Üretiyoruz

2005 Yılından bu yana Bilişim Sektöründe, donanım çözümleri adına faaliyet göstermekteyiz. Binlerce bayi ağımız ile hizmet vermekteyiz.

Her şeyden önce güven bizim için en önemli husuların başında gelmektedir. Türkiye‘de bilişim sektörünün değerli markası ATOM BİLİŞİM‘in kuruluşlarından biri olan ikinciel-aliyoruz.com, yılların tecrübesi ve Türkiye’nin güvenini sizlere sunuyor. Sizleri de kazanmak için birlikte çalışmak, hizmetini sunmak istiyor.

Piyasa değerini tahlil edip çıkaran, expertizlerimiz sizi ziyaret ediyorlar.Atıl teknoloji ürünlerinizin, güncel değerinden teklif veriyoruz. Değeri kaybolmadan, cebinize girmesini sağlıyoruz.

Elektronik ürünlerin piyasa değerinde alımını ve aynı gün içerisinde ödemesini peşin olarak yapmaktayız. ikinciel-aliyoruz.com WEEE standartlarında, Çin, Almanya, İngiltere, Japonya ve ABD gibi Dünya ülkelerinde uygulanan yeniden kullanım sistemini kurgulamaktadır.

Doğaya ve İnsanlığa faydalı hizmet üretmek bizim idealimiz. BT ürünlerinin yeniden kullanımının bilincini yaymak, WEEE protokollerine göre hizmet vermek ve geleceğimizi kurtarmak istiyoruz. Ya SİZ?

Yaptıklarımız, Teminatımızdır.

Yıllardır, Bilişim sektöründe teşhir ve ikinci el ürünleri, yeniden ülke ekonomisine kazandırıyoruz.

0
Sene
0
Çeşit Hizmet
0
Adet Ürün
0
Memnun Müşteri